Průvodkyně světem mateřství

Barbora Mašindová Zahrádková

Jsem maminkou čtyř dokonalých bytostí. Jsem ženou, manželkou, tetou a dobrou přítelkyní.

Kojila jsem, šátkovala jsem, padala na dno a zase se z něj odrážela a přitom všem se uvnitř mě rodil základ mého poslání. Proces několika let, který mě dovedl k vám. Pracuji s rodinami, kterým osud nadělil hned dvě miminka najednou – dvojčata.

Nabízím pomocnou ruku ženám, které  by rády sdílely  svůj průběh mateřství s větší sebejistotou a klidem. Potřebují se podělit s někým o úskalí i radosti. 

"Představte si svět, kde vám na cestu svítí ne jedno, ale rovnou dvě slunce."

 

Mgr. Petra Vytásková

Jmenuji se Petra Vytásková a jsem dula, lektorka nošení dětí, laktační poradkyně a také máma a sestra dvojčat. Podporuji rodiny, které očekávají příchod dvojčat na jejich cestě těhotenstvím, porodem a začátky s dvojčaty.

žijeme (s) dvojčaty

 

Helena Valo

Vítám všechny nastávající či stávající rodiče dvojčátek a vícerčátek. Jsem moc ráda, že jste si tyto stránky našli a věřím, že v nich najdete všechny informace, které pro život s dvojčátky potřebujete vědět.

"JSEM MAMINKOU! Dvě slova, co znamenají naprosto vše."

Kristýna Hadáčková

 Na mé cestě životem jsem byla obdařena čtyřmi naprosto úžasnými bytostmi, které pro mě tvoří svět, a které mě tolik naučily a stále učí. A právě díky mým dětem jsem našla své poslání a smysl života. Vím, jak těžké je být mámou. Tolikrát se musíme nadechnout, z plných sil se zvednout a jít dál. Být mámou je těžké, ale krásné. Třeba jste se právě teď dozvěděla, že ve vašem těle tlučou 3 srdce zároveň, nebo si lámete hlavu s tím, jak zvládnete kojit dvě miminka najednou, či jste zrovna zamotaná v nekonečných metrech nosícího šátku, a tolik byste chtěla své děti nosit. Nebuďte na to sama! Jsem tu pro vás a ráda vás provedu životem s dvojčátky. Jsem tu pro vás. Dvojčátková máma.